Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Amazon Hot Box (2018) HD

Amazon Hot Box (2018) HD

Jun. 15, 2018 85 Min.
Your rating: 6
7.7 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një studente e pafajshme universiteti dërgohet në një burg në xhungël. Ajo aty duhet të luftojë për jetën e saj kundër një gardianeje të ligë, të burgosurve të çmendur dhe eksperimenteve me makinerinë e torturës…

TITULLI ORIGJINALAmazon Hot Box
VLERSIMI IMDb4.0 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...