Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
American Hangman (2019) HD

American Hangman (2019) HD

A new kind of trialJan. 04, 2019 99 Min.
Your rating: 1
4 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Donald Sutherland isJudge Straight
Judge Straight
Vincent Kartheiser isHenry David Cole
Henry David Cole
Oliver Dennis isLieutenant Roy
Lieutenant Roy
Paul Amato isSgt. Adley
Sgt. Adley
Matt Baram isMr. Brunelli
Mr. Brunelli

PËRSHKRIMI

Një person i paidentifikuar poston një video në kohë reale në media sociale, duke treguar se ka rrëmbyer dy të panjohur dhe ka ndërmend të vrasë një prej tyre përpara se të mbarojë dita. Qëllimi i tij është të mbajë një “gjyq” në internet. Ndërsa autoritetet kuptojnë çfarë po ndodh, bëhet e qartë se publiku online do të veprojë si gjykatës dhe juri…

TITULLI ORIGJINALAmerican Hangman
VLERSIMI IMDb5.8 votes
VLERSIMI TMDb7.7 3 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...