Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
American Ninja 2: The Confrontation (1987) HD

American Ninja 2: The Confrontation (1987) HD

May. 01, 1987 (USA)90 Min.R
Your rating: 7
7.7 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Michael Dudikoff isSgt. Joe Armstrong
Sgt. Joe Armstrong
Steve James isSgt. Curtis Jackson
Sgt. Curtis Jackson
Larry Poindexter isSgt. Charlie McDonald
Sgt. Charlie McDonald
Michelle Botes isAlicia Sanborn
Alicia Sanborn
Mike Stone isTojo Ken
Tojo Ken
Len Sparrowhawk isPat McCarthy
Pat McCarthy
Jonathan Pienaar isTommy Taylor
Tommy Taylor
Bill Curry isInspector Singh
Inspector Singh

PËRSHKRIMI

Në një ishull të largët të Karaibeve, Ushtari Ranger Joe Armstrong heton zhdukjen e disa marinsave, e cila e çon atë tek Lion, një super-kriminel i cili ka rrëmbyer një shkencëtar lokal dhe po prodhon në masë një ushtri të luftëtarëve Mutant Ninja.s.

TITULLI ORIGJINALAmerican Ninja 2: The Confrontation
VLERSIMI IMDb4.7 6,352 votes
VLERSIMI TMDb4.9 38 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...