Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Ana (2020) HD

Ana (2020) HD

Jan. 03, 2020 105 Min.
Your rating: 0
8.3 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Ana takohet me Rafin rastësisht dhe ata nisen në një udhëtim për ta shpëtuar atë nga falimentimi…

Titulli origjinalAna
Vlerësimi IMDb4.7 votes
Vlerësimi TMDb5 2 votes