Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Animal Kingdom (2010) HD

Animal Kingdom (2010) HD

A crime story.Jun. 03, 2010 (Australia)113 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Guy Pearce isNathan Leckie
Nathan Leckie
Luke Ford isDarren Cody
Darren Cody
Jacki Weaver isJanine '
Janine '
Daniel Wyllie isEzra White
Ezra White
Anthony Hayes isDetective Justin Norris
Detective Justin Norris

Pershkrimi

Një 17-vjeçar ndodhet midis familjes së tij kriminele dhe një detektivi që mendon se mund ta shpëtojë atë.

Titulli origjinalAnimal Kingdom
Vleresimi IMDb7.3 47,294 votes
Vleresimi TMDb6.8 190 votes