Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Animals United (2010) HD

Animals United (2010) HD

Oct. 07, 2010 93 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një grup kafshësh, mbështetet te përmbytja vjetore e lumit për të patur ushqim dhe ujë, por shumë shpejt ata do të zbulojnë se njerëzit, të cilët kanë qenë duke shkatërruar mjedisin e tyre, kanë ndërtuar një digë për një rezort pushimi. Kafshët vendosin të luftojnë për të shpëtuar shtëpinë e tyre dhe për t’i dhënë një mesazh njerëzve që mos të ndërhyjnë te natyra…

TITULLI ORIGJINALKonferenz der Tiere
VLERSIMI IMDb5.0 votes
VLERSIMI TMDb5.5 131 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...