Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Any Bullet Will Do (2018) HD

Any Bullet Will Do (2018) HD

Sep. 04, 2018 110 Min.
Your rating: 0
7.9 28 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

..Ngjarjet zhvillohen në vitin ( 1876) ne Montana, një vrasës me pagesë gjurmon vëllain e tij me ndihmen e një vajze rebele.

Titulli origjinalAny Bullet Will Do
Vlerësimi TMDb9 1 votes