Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Apocalypto (2006) HD

Apocalypto (2006) HD

When the end comes, not everyone is ready to goDec. 07, 2006 (USA)139 Min.R
Your rating: 10
10 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Mbretëria Mayan këmbngulin krerët kyç ,për ti zën robë disa fise tjera , për ta ndertuar një tempull të ri , por nje njeri bën, një sakrific të çmuar për ta liruar veten dhe për ta shpetuar familjen e ti nga mbreteria mayan.

TITULLI ORIGJINALApocalypto
VLERSIMI IMDb7.8 246,912 votes
VLERSIMI TMDb7.2 986 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...