Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Aquaman (2018)

Aquaman (2018)

Home is callingDec. 13, 2018
Your rating: 0
8.9 28 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

James Wan
Director

AKTORËT

Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Willem Dafoe isNuidis Vulko
Nuidis Vulko
Patrick Wilson isOrm Marius / Ocean Master
Orm Marius / Ocean Master
Dolph Lundgren isKing Nereus
King Nereus
Yahya Abdul-Mateen II isDavid Kane / Black Manta
David Kane / Black Manta
Nicole Kidman isQueen Atlanna
Queen Atlanna
Temuera Morrison isThomas Curry
Thomas Curry
Randall Park isDr. Stephen Shin
Dr. Stephen Shin

PËRSHKRIMI

Arthur Curry meson se eshte trashegimtari i mbreterisë nenujore te Atlantis dhe atij i duhet te udheheqe popullin e tij, e te behet nje hero i botes.

TITULLI ORIGJINALAquaman
VLERSIMI IMDb7.7 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...