Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Ashes in the Snow (2018) HD

Ashes in the Snow (2018) HD

One girl's voice breaks the silence of historyOct. 12, 2018 99 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Bel Powley isLina Vilkas
Lina Vilkas
Martin Wallström isNikolai Kretzsky
Nikolai Kretzsky
Tom Sweet isJonas Vilkas
Jonas Vilkas
Lisa Loven Kongsli isElena Vilkas
Elena Vilkas
Sam Hazeldine isKostas Vilkas
Kostas Vilkas
Jonah Hauer-King isAndrius Aras
Andrius Aras

PËRSHKRIMI

Gjate Luftes se Dyte Boterore, një artiste 16-vjeçare lituaneze dhe familja e saj dëbohen në Siberi, ndërsa Stalini brutalisht shkatërron rajonin e Balltikut. Jeta në internim i vë ata përballë vuajtjesh, mes të cilave, qëndron edhe një ushtarak ruso-ukrainas…..

TITULLI ORIGJINALAshes in the Snow
VLERSIMI IMDb7.2 votes
VLERSIMI TMDb6.9 9 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...