Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Atone (2019) HD

Atone (2019) HD

The House of God Goes through Hell.Feb. 26, 2019 90 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një ish-ushtarake, Laura Bishop, shkon për të filluar punë në kishën më të madhe në Amerikë dhe detyrohet të heqë qafe një grup rrëmbyesish në momentin që merr vesh se vajza e saj ka mbetur brenda….

TITULLI ORIGJINALAtone
VLERSIMI IMDbN/A votes
VLERSIMI TMDb6 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...