Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Atonement (2007) HD

Atonement (2007) HD

Torn apart by betrayal. Separated by war. Bound by love.Aug. 29, 2007 (UK, France, USA)123 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Joe Wright
Director

AKTORËT

Keira Knightley isCecilia Tallis
Cecilia Tallis
James McAvoy isRobbie Turner
Robbie Turner
Romola Garai isBriony Tallis (Age 18)
Briony Tallis (Age 18)
Saoirse Ronan isBriony Tallis (Age 13)
Briony Tallis (Age 13)
Brenda Blethyn isGrace Turner
Grace Turner
Vanessa Redgrave isBriony Tallis (Age 77)
Briony Tallis (Age 77)
Juno Temple isLola Quincey
Lola Quincey
Harriet Walter isEmily Tallis
Emily Tallis
Alfie Allen isDanny Hardman
Danny Hardman

PËRSHKRIMI

Ndiqni Sam Axe në një mision në Ameriken Latine dhe ai do të na japë një panorame të së shkuares së tij ushtarake.

TITULLI ORIGJINALAtonement
VLERSIMI IMDb7.8 201,877 votes
VLERSIMI TMDb7.3 861 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...