Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Autumn Blood (2014) HD

Autumn Blood (2014) HD

Season of vengeance.Sep. 10, 2013 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Sophie Lowe isThe Girl
The Girl
Samuel Vauramo isThe Hunter
The Hunter
Annica Bejhed isThe Social Worker
The Social Worker
George Lenz isThe Clerk
The Clerk
Julia Dietze isThe Butcher'
The Butcher'

Pershkrimi

Dy jetimë të rinj në malet e Tirolit vijnë nën rrethim nga një bandë e egër gjuetarësh. Të frikësuar se do ndahen nga shërbimet e fëmijësve pas vdekjes së nënës së tyre, një vajzë 16-vjeçare  dhe vëllai i saj dhjetëvjeçar – i cili nuk ka folur një fjalë që kur ka parë babain e tij të vrarë nga kryetari i bashkisë – përpiqet për të jetuar në paqe. Pafajësia e tyre prishet kur një grup gjuetarësh të udhëhequr nga djali i kryetarit të bashkisë brutalizon dhe përdhunon vajzën. 

Titulli origjinalAutumn Blood
Vleresimi IMDb5.3 1,523 votes
Vleresimi TMDb5.5 14 votes