Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Avicii: True Stories (2017) HD

Avicii: True Stories (2017) HD

Oct. 26, 2017 85 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Avicii isHimself
Himself
Tiësto isHimself
Himself
Aloe Blacc isHimself
Himself
Barack Obama isHimself / Former President USA (archive footage)
Himself / Former President USA (archive footage)

PËRSHKRIMI

Historia se si Avicii nisi karrierën, hapat e parë drejt suksesit, miqësitë dhe eksperiencat e krijuara gjatë rrugës por edhe vështirësitë e të qenit një artist i ri që udhëton në tërë botën pa pushim , si dhe  vendimi i habitshëm për t’u tërhequr nga shfaqjet e drejtpërdrejta në vitin 2016.

TITULLI ORIGJINALAvicii: True Stories
VLERSIMI IMDb7.7 votes
VLERSIMI TMDb7.7 20 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...