Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Backcountry (2014) HD

Backcountry (2014) HD

Survive.Mar. 20, 2015 (Canada)92 Min.R
Your rating: 0
7 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një çift urban shkon për kamping në një pyll dhe e gjejnë veten të humbur në territorin e një ariu të zi grabitqar.

TITULLI ORIGJINALBackcountry
VLERSIMI IMDb6.0 11,139 votes
VLERSIMI TMDb5.9 130 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...