Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bad Boys II (2003) HD

Bad Boys II (2003) HD

If you can't stand the heat, get out of Miami.Jul. 18, 2003 147 Min.
Your rating: 0
9.3 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Michael Bay
Director

AKTORËT

Martin Lawrence isDetective Marcus Burnett
Detective Marcus Burnett
Will Smith isDetective Mike Lowrey
Detective Mike Lowrey
Jordi Mollà isHector Juan Carlos '
Hector Juan Carlos '
Theresa Randle isTheresa Burnett
Theresa Burnett
Joe Pantoliano isCaptain C. Howard
Captain C. Howard
Michael Shannon isFloyd Poteet
Floyd Poteet
Jon Seda isRoberto
Roberto
Yul Vazquez isMateo Reyes
Mateo Reyes

PËRSHKRIMI

Agjentët e narkotikëve Majk Lauri dhe Markus Benet kryesojnë një task forcë për të hetuar shpërndarjen e ekstazisë në Majemi. Kërkimi i tyre i çon te bosi i rrezikshëm kuban i drogës, Xhoni Tapia, i cili ndihet i paprekshëm. Në këtë ndjekje gjërat komplikohen kur në mes futet motra e Markusit dhe e dashura e majkut, Sidi, agjente e DEA-s…

TITULLI ORIGJINALBad Boys II
VLERSIMI IMDb6.6 votes
VLERSIMI TMDb6.4 2612 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...