Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bad Frank (2017) HD

Bad Frank (2017) HD

A Man can Only Hold so much Inside.Jul. 04, 2017 (USA)103 Min.R
Your rating: 0
3.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Frenk Pirs duket se bën një jetë normale, por kur e shkuara shqetësuese rikthehet dhe i merret diçka e vyer për të, maska e tij e të qenit mirë bie dhe i rikthehet sërish dëshira për të qenë i dhunshëm.

TITULLI ORIGJINALBad Frank
VLERSIMI IMDb4.6 138 votes
VLERSIMI TMDb7 3 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...