Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) HD

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) HD

The only criminal he can't catch is himself.Sep. 11, 2009 (USA)122 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Nicolas Cage isTerence McDonagh
Terence McDonagh
Eva Mendes isFrankie Donnenfeld
Frankie Donnenfeld
Val Kilmer isStevie Pruit
Stevie Pruit
Shawn Hatosy isArmand Benoit
Armand Benoit
Tom Bower isPat McDonagh
Pat McDonagh
Vondie Curtis-Hall isCaptain James Brasser
Captain James Brasser
Irma P. Hall isBinnie Rogers
Binnie Rogers

Pershkrimi

Terens MekDonaf është një detektiv për trafikim të narkotikëve dhe kumarxhinjëve në post-Katrina Nju Orlins duke hetuar vrasjen e pesë emigrantëve senegalez.
Titulli origjinalThe Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans
Vleresimi IMDb6.7 66,571 votes
Vleresimi TMDb6 263 votes