Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Battle Los Angeles (2011) HD

Battle Los Angeles (2011) HD

It's not war. It's survival.Mar. 08, 2011 (USA)116 Min.PG-13
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Aaron Eckhart isMichael Nantz
Michael Nantz
Ramón Rodríguez isWilliam Martinez
William Martinez
Will Rothhaar isCpl. Lee Imlay
Cpl. Lee Imlay
Cory Hardrict isCpl. Jason Lockett
Cpl. Jason Lockett
Jim Parrack isPeter Kerns
Peter Kerns
Gino Anthony Pesi isCpl. Nick Stavrou
Cpl. Nick Stavrou
Ne-Yo isKevin Harris
Kevin Harris
James Hiroyuki Liao isSteven Mottola
Steven Mottola
Noel Fisher isPfc. Shaun Lenihan
Pfc. Shaun Lenihan

Permbledhje

Një rreshter i shtabit detar i cili sapo kishte pranuar dorëheqjen e tij shkon përsëri në krye të detyrës me qëllim që ta ndihmojë togerin e dytë dhe togën e tij, ku ata luftojnë për ta rikthyer qytetin e Los Anxhelosit nga pushtuesit e huaj, “Alienet”.

Titulli origjinalBattle: Los Angeles
Vlerësimi IMDb5.8 158,713 votes
Vlerësimi TMDb5.5 1279 votes