Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bee Movie (2007) HD

Bee Movie (2007) HD

Lindur në bletë të egra.Oct. 28, 2007 91 Min.
Your rating: 0
10 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Jerry Seinfeld isBarry B. Benson (voice)
Barry B. Benson (voice)
Renée Zellweger isVanessa Bloome (voice)
Vanessa Bloome (voice)
Jim Cummings isNarrator / Graduation Announcer (voice)
Narrator / Graduation Announcer (voice)
Matthew Broderick isAdam Flayman (voice)
Adam Flayman (voice)
John Goodman isLayton T. Montgomery (voice)
Layton T. Montgomery (voice)
Chris Rock isMooseblood (voice)
Mooseblood (voice)
Kathy Bates isJanet Benson (voice)
Janet Benson (voice)
Barry Levinson isMartin Benson (voice)
Martin Benson (voice)
Megan Mullally isTrudy (voice)
Trudy (voice)

PËRSHKRIMI

Barry B. Benson, një bletë që sapo ka mbaruar shkollën, është zhgënjyer në zgjedhjen e tij të vetme të karrierës: duke bërë mjaltë. Në një udhëtim të veçantë jashtë kosheres, jeta e Barry është ruajtur nga Vanessa, një luleshitës në Nju Jork. Ndërsa marrëdhëniet e tyre lulëzojnë, ai zbulon se njerëzit hanë mjaltë , dhe më pas vendos ti padis.

TITULLI ORIGJINALBee Movie
VLERSIMI IMDb6.1 votes
VLERSIMI TMDb5.8 1944 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...