Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Before Midnight (2013) HD

Before Midnight (2013) HD

Everything's better with maturity.Apr. 05, 2013 (USA, Greece)108 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Saga e Xhesit dhe Selinës vazhdon në Greqi, në shtëpinë e miteve dhe tragjedive. Sa do ndikojë ky vend në marrëdhënien e tyre? Fati i lidhjes së tyre vendoset këtë radhë para mesnatës!

Titulli origjinalBefore Midnight
Vleresimi IMDb7.9 102,753 votes
Vleresimi TMDb7.3 467 votes
Loading...