Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Before Sunset (2004) HD

Before Sunset (2004) HD

What if you had a second chance with the one that got away?Feb. 10, 2004 (USA)80 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Vernon Dobtcheff isBookstore Manager
Bookstore Manager
Diabolo isPhilippe
Philippe
Denis Evrard isBoat Attendant
Boat Attendant
Albert Delpy isMan at Grill
Man at Grill
Marie Pillet isWoman in Courtyard
Woman in Courtyard
Rodolphe Pauly isJournalist #2
Journalist #2

PËRSHKRIMI

Pas nëntë vitesh, Xhesi dhe Selina takohen përsëri në Paris. Mos është ky takim një shans i dytë për dashurinë e tyre rinore?

TITULLI ORIGJINALBefore Sunset
VLERSIMI IMDb8.0 177,331 votes
VLERSIMI TMDb7.6 589 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...