Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Believer (2018) HD

Believer (2018) HD

To catch a devil, trust a sinner.May. 22, 2018 123 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Kim Joo-hyuk isJin Ha-rim
Jin Ha-rim
Kim Sung-ryung isOh Yeon-ok
Oh Yeon-ok
Park Hae-joon isPark Seon-chang
Park Seon-chang
Nam Moon-chul isDepartment Head
Department Head
Seo Hyun-woo isJeong-il
Jeong-il
Jung Jun-won isDeok-cheon
Deok-cheon

PËRSHKRIMI

Pas një ngjarjeje traumatike, një trafikant droge kthen anët dhe konspiracionet me një oficer policie të fshehtë të rrezikshëm ambicioz për të rrëzuar murin misterioz të një karteli të madh të drogës. (Xhirim i filmit kinez “Lufta kundër drogës”, 2012.)

TITULLI ORIGJINAL독전
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb7.9 14 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...