Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bending the Rules (2012) HD

Bending the Rules (2012) HD

Justice has one small problem. Them.Mar. 09, 2012 83 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Adam Copeland isNick Blades
Nick Blades
Jamie Kennedy isTheo Gold
Theo Gold
Edrick Browne isReporter 2
Reporter 2
Alicia Witt isD.A. Roslyn Wohl
D.A. Roslyn Wohl
Teresa Alvarez isPolice Officer
Police Officer
Kirk Bovill isMeter Man
Meter Man

PËRSHKRIMI

Detektivi Nik Blades është një polic i Nju Orleans në gjyq për korrupsion. Avokati i Prokurorit të Qarkut Theo Gold është njeriu përgjegjës për ta vënë atë prapa hekurave. Kur këta dy partnerë të pamundur nga anët e kundërta të ligjit pengohen në një komplot penal, ata do të duhet të mbështeten në fat dhe durim – për ta marrë një vrasës të rrezikshëm pa vrarë njëri-tjetrin për herë të parë.

TITULLI ORIGJINALBending The Rules
VLERSIMI IMDb5.1 votes
VLERSIMI TMDb5.1 25 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...