Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Benji (2018) HD

Benji (2018) HD

Mar. 02, 2018
Your rating: 10
8.3 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Dy fëmijë në një shkollë nxisin një miqësi me një qenush jetimë me emrin Benxhi. Kur u kanoset rrezik dhe rrëmbehen nga dy hajdutë në telashe, Benxhi dhe ndihmësi i tij pisanjos u vijnë në ndihmë.

TITULLI ORIGJINALBenji
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb8.1 15 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...