Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Beowulf (2007) HD

Beowulf (2007) HD

Evil breeds pain.Nov. 05, 2007 (USA)115 Min.PG-13
Your rating: 0
9.2 6 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Ray Winstone isBeowulf / Golden Man / Dragon
Beowulf / Golden Man / Dragon
Robin Wright isWealthow
Wealthow
Greg Ellis isGarmund
Garmund

PËRSHKRIMI

Luftëtari Beowulf duhet të luftojë dhe të mund përbindëshin Grendel cili është duke terrorizuar qytetet, dhe më vonë, nëna e Grendelit, e cila fillon të vrasë nga hakmarrja.

TITULLI ORIGJINALBeowulf
VLERSIMI IMDb6.2 145,926 votes
VLERSIMI TMDb5.5 688 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...