Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Better Start Running (2018) HD

Better Start Running (2018) HD

Apr. 28, 2018 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Brett Simon
Director

AKTORËT

Jeremy Irons isGarrison
Garrison
Maria Bello isAgent McFadden
Agent McFadden
Edi Gathegi isFitz Paradise
Fitz Paradise
Chad Faust isDale Hankey
Dale Hankey
Carly Tamborski isFlea Market Shopper
Flea Market Shopper
Anita Farmer Bergman isFlea Market Shopper
Flea Market Shopper

PËRSHKRIMI

Pas një aksidenti me shefin e tyre, dy të rinj nisen në një udhëtim që t’i largohen policisë dhe të bashkojnë gjyshin me të dashurën e rinisë…

TITULLI ORIGJINALBetter Start Running
VLERSIMI IMDb5.4 votes
VLERSIMI TMDb10 2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...