Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Between Worlds (2018) HD

Between Worlds (2018) HD

Vengeance Is Born In HellSep. 22, 2018
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Historia ndjek Xho-nw, një shofer kamioni i rrënuar që është mbërthyer nga kujtesa e gruas dhe fëmijës së tij të vdekur. Ai takon Xhulin, një grua me prirje shpirtërore, e cila bashkohet me Xho-në në një përpjekje të dëshpëruar për të gjetur shpirtin e humbur të vajzës së saj në koma, Billit.Por shpirti i bashkëshortes së vdekur të Xho-së,Meri,pushton trupin e vajzës së re dhe është e të vendosur për të zgjidhur çështjen e saj të papërfunduar me të gjallët…

TITULLI ORIGJINALBetween Worlds
VLERSIMI IMDb4.2 votes
VLERSIMI TMDb5 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...