Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Big Brother (2018) HD

Big Brother (2018) HD

Aug. 16, 2018 111 Min.
Your rating: 0
8 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një mësues i shkollës së mesme, i kthyer nga ushtëria , përdor metoda të pazakonta për të arritur në një klasë të nxënësve të varfër, ndërsa merret me një sipërmarrës të babëzitur dhe bandën e tij luftëtare, si dhe me qeverinë.

Titulli origjinal大師兄
Vleresimi IMDb6.3 votes
Vleresimi TMDb7.4 9 votes
Loading...