Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Big Kill (2018) HD

Big Kill (2018) HD

Jan. 01, 2018 126 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Scott Martin
Director

AKTORËT

Jason Patric isThe Preacher
The Preacher
Scott Martin isJake Logan
Jake Logan
Clint Glenn Hummel isTravis Parker
Travis Parker
K.C. Clyde isThe Mayor
The Mayor
Stephanie Beran isFelicia Stiletto
Felicia Stiletto
Danny Trejo isGeneral Morales
General Morales
Michael Paré isCol. Granger
Col. Granger

PËRSHKRIMI

Një i porsaardhur nga Filadelfia, dy kumarxhinj të papërshtatshëm dhe një predikues vdekjeprurës, janë të destinuar për t’u takuar në një qytet të quajtur Big Kill…

TITULLI ORIGJINALBig Kill
VLERSIMI IMDb4.1 votes
VLERSIMI TMDb4 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...