Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bigger (2018) HD

Bigger (2018) HD

Oct. 13, 2018 107 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

George Gallo
Director

AKTORËT

Tyler Hoechlin isJoe Weider
Joe Weider
Aneurin Barnard isBen Weider
Ben Weider
Colton Haynes isJack Lalanne
Jack Lalanne
Julianne Hough isBetty Weider
Betty Weider
DJ Qualls isMichael Steere
Michael Steere
Victoria Justice isKathy Weider
Kathy Weider
Kevin Durand isBill Hauk
Bill Hauk
Steve Guttenberg isLouis Weider
Louis Weider
Max Martini isJerry George
Jerry George
Robert Forster isJoe Weider (2008)
Joe Weider (2008)

PËRSHKRIMI

Historia inspiruese e gjyshërve të fitnesit siç ne i njohim, Xho dhe Ben Uider. Duke u përballur me paragjykimin fetar dhe varfërinë ekstreme, vëllezërit tejkalojnë çdo parashikim duke ndërtuar një perandori dhe duke inspiruar brezat e ardhshëm…

TITULLI ORIGJINALBigger
VLERSIMI IMDb6.7 votes
VLERSIMI TMDb5.7 4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...