Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Billy Boy (2017) HD

Billy Boy (2017) HD

Fight your way outJun. 15, 2018 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Blake Jenner isBilly Forsetti
Billy Forsetti
Grant Harvey isMikey Valentino
Mikey Valentino
Nick Eversman isGreg Basualdo
Greg Basualdo
Greg Germann isMr. Langdon
Mr. Langdon
Jim Beaver isCrabtree
Crabtree
Andre Royo isMr. Adams
Mr. Adams

Pershkrimi

Një i ri i zemëruar, që kërkon trillime dhe para, lejon veten të tërhiqet në botën e dhunshme të një grupi amatorësh, hajdutë makinash. Billy Forsetti është rritur i varfër, i dëshpëruar dhe i zemëruar, miku i tij më i mirë, Mikey, i ka mësuar se si të vjedhë dhe të luftojë në jetë…

Titulli origjinalBilly Boy
Vleresimi IMDb4.5 votes
Vleresimi TMDb5.1 7 votes
Loading...