Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bird People (2014) HD

Bird People (2014) HD

Jun. 04, 2014 (France)128 Min.UNRATED
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Në një hotel pranë aeroportit në rrethinat e Parisit, një inxhinier lë papritur punën, shkëput marrëdhënien me gruan e tij dhe mbyllet në dhomë. Shumë shpejt, fati bashkon rrugën e tij me atë të një shërbyeseje franceze.

TITULLI ORIGJINALBird People
VLERSIMI IMDb6.1 2,377 votes
VLERSIMI TMDb5.3 42 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...