Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Black ’47 (2018) HD

Black ’47 (2018) HD

Në hakmarrjen më të errët të kohës së Irlandës ndriçon një dritë.Sep. 28, 2018 100 Min.
Your rating: 7
5.7 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Lance Daly
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Është viti 1847 dhe Irlanda është kapluar nga uria e madhe që ka shkatërruar vendin për dy vite të gjatë. Feeney, një ushtar irlandez pasi kthehet nga lufta gjen nënën e tij të vdekur nga uria dhe vëllanë të vrarë nga britanikët. Ai bën çdo gjë që të hakmerret…

TITULLI ORIGJINALBlack '47
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb8.5 15 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...