Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Black Mirror: Bandersnatch (2018) HD

Black Mirror: Bandersnatch (2018) HD

RelaxDec. 28, 2018 90 Min.
Your rating: 9
9 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

David Slade
Director

AKTORËT

Fionn Whitehead isStefan Butler
Stefan Butler
Craig Parkinson isPeter Butler
Peter Butler
Alice Lowe isDr. Haynes
Dr. Haynes
Will Poulter isColin Ritman
Colin Ritman
Asim Chaudhry isMohan Tucker
Mohan Tucker

PËRSHKRIMI

Stefani, një programues i ri, po përpiqet të krijojë një lojë kompjuterike bazuar në romanin “Bandersnatch”. Por, ashtu si autori i romanit, Stefani fillon të përjetojë çrregullime mendore që e bëjnë të jetojë mes ëndrrës, realitetit dhe krimit…..

TITULLI ORIGJINALBlack Mirror: Bandersnatch
VLERSIMI IMDb8.0 votes
VLERSIMI TMDb7.7 401 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...