Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Blackthorn (2011) HD

Blackthorn (2011) HD

No destinyAug. 31, 2011 (Spain, France, Bolivia, UK)98 Min.R
Your rating: 0
5.6 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Mateo Gil
Director

AKTORËT

Eduardo Noriega isIng. Eduardo Apodaca
Ing. Eduardo Apodaca
Stephen Rea isMackinley
Mackinley
Pádraic Delaney isSundance Kid
Sundance Kid
Cristian Mercado isGeneral of the Bolivian Army
General of the Bolivian Army

PËRSHKRIMI

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve të ligjit.

TITULLI ORIGJINALBlackthorn
VLERSIMI IMDb6.6 7,779 votes
VLERSIMI TMDb6.6 64 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...