Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Blade: Trinity (2004) HD

Blade: Trinity (2004) HD

The final hunt begins.Dec. 08, 2004 123 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Jessica Biel isAbigail Whistler
Abigail Whistler
Ryan Reynolds isHannibal King
Hannibal King
Parker Posey isDanica Talos
Danica Talos
Mark Berry isChief Martin Vreede
Chief Martin Vreede
John Michael Higgins isDr. Edgar Vance
Dr. Edgar Vance

PËRSHKRIMI

Për vite të tëra, Blade ka luftuar kundër vampirëve në mbulesën e natës. Por tani, pasi ka rënë në karriget e FBI-së, ai është i detyruar të dalë në dritën e ditës, ku nxitet të bashkojë forcat me një fis të gjuetarëve të vampirëve njerëzorë që ai kurrë nuk e dinte se ekzistonin — Gjurmuesit e natës. Së bashku me Abigail dhe Hannibal, dy gjurmues të stërvitur me aftësi, Blade ndjek një gjurmë gjaku tek nje krijesa e lashtë që po e gjuan.

TITULLI ORIGJINALBlade: Trinity
VLERSIMI TMDb5.8 2189 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...