Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Blade: Trinity (2004) HD

Blade: Trinity (2004) HD

The final hunt begins.Dec. 08, 2004 123 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jessica Biel isAbigail Whistler
Abigail Whistler
Ryan Reynolds isHannibal King
Hannibal King
Parker Posey isDanica Talos
Danica Talos
Mark Berry isChief Martin Vreede
Chief Martin Vreede
John Michael Higgins isDr. Edgar Vance
Dr. Edgar Vance

Permbledhje

Blejd, tani një person në kërkim nga FBI, duhet të bashkojë forcat me Gjurmuesit e natës për t’u përballur me armikun më të rrezikshëm deri tani: Drakulën…

Titulli origjinalBlade: Trinity
Vlerësimi TMDb5.8 2337 votes