Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Blind Horizon (2003) HD

Blind Horizon (2003) HD

Dec. 14, 2003 (USA)99 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Val Kilmer isFrank Kavanaugh
Frank Kavanaugh
Neve Campbell isChloe Richards
Chloe Richards
Sam Shepard isSheriff Jack Kolb
Sheriff Jack Kolb
Amy Smart isLiz Culpepper
Liz Culpepper
Gil Bellows isDr. Theodore Conway
Dr. Theodore Conway

PËRSHKRIMI

Frank humb kujtesën e tij pasi qëllohet në nj; qytet te vogël të shkretë në Teksas. Ndersa ai përpiqet për tu kujtuar dhe të kuptoj identitetin e tij të vërtetë, Frank beson se ai mund të jetë pjesë e një komploti të …

TITULLI ORIGJINALBlind Horizon
VLERSIMI IMDb5.6 4,019 votes
VLERSIMI TMDb5.9 22 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...