Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Blood: The Last Vampire (2009) HD

Blood: The Last Vampire (2009) HD

Where evil grows, she preys.Apr. 02, 2009 (Hong Kong)91 Min.R
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Chris Nahon
Director

Aktoret

Allison Miller isAlice Mckee
Alice Mckee
Koyuki isOnigen
Onigen
Liam Cunningham isMichael Harrison
Michael Harrison
Yasuaki Kurata isKato Takatora
Kato Takatora
Larry Lamb isGeneral McKee
General McKee
Andrew Pleavin isFrank Nielsen
Frank Nielsen

Permbledhje

Saja e cila është një agjente e fshehte qeveritare e lindur nga një baba njerëzor dhe një nënë vampire, ajo ka qenë për një shekull e vetmuar dhe e obsesionuar duke përdorur aftësitë e veta për të çliruar botën e vampires, duke ditur se ajo vetë mund të mbijetojë vetëm në gjak , ajo  lufton demonët në një post bllok në Japoni e cila është e detyruar të futet në një shkolle ushtarake për të zbuluar një demon të maskuar.

Titulli origjinalBlood: The Last Vampire
Vlerësimi IMDb5.3 13,590 votes
Vlerësimi TMDb5 99 votes