Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bloodsport (1988) HD

Bloodsport (1988) HD

The true story of an American ninja.Feb. 26, 1988 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Newt Arnold
Director

Aktoret

Donald Gibb isRay Jackson
Ray Jackson
Ken Siu isVictor Lin
Victor Lin
Bolo Yeung isChong Li
Chong Li
Leah Ayres isJanice Kent
Janice Kent
Roy Chiao isSenzo Tanaka
Senzo Tanaka

Pershkrimi

Frank Dux e ka kaluar jetën e tij duke më të trajnuar nga Tanaka për të marrë pjesë në kumite, i fundit arteve marciale turneu, ku pjesëmarrësit janë të plagosur rëndë, madje edhe vrarë. Frank vendos për të shkuar pavarësisht se janë thënë nga eprorët e tij në ushtri që ai nuk mund, sepse ata kanë nevojë për atë. Dy oficerë të ushtrisë janë dërguar për të marrë atë dhe gjurmët çon në Hong Kong, por Frank shpëton ata. Ndërsa Frank përparime, ai e di se ai mund të duhet të përballet me Chong Li, kampionja në fuqi, i cili e ka vrarë një pjesëmarrës pak.

Titulli origjinalBloodsport
Vleresimi IMDb6.8 61,791 votes
Vleresimi TMDb6.5 288 votes