Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Blue Is the Warmest Color (2013) +18

Blue Is the Warmest Color (2013) +18

Lover Just Know Love!Oct. 09, 2013 (Albania)179 Min.
Your rating: 0
6.7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten si grua dhe si një e rritur. Para të tjerëve, Adele rritet, kërkon veten, humb veten dhe në fund të fundit e gjen veten me anë të dashurisë dhe humbjes…

Titulli origjinalLa vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2
Vleresimi IMDb7.8 115,298 votes
Vleresimi TMDb7.2 1644 votes