Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Blunt Force Trauma (2015) HD

Blunt Force Trauma (2015) HD

In the world of underground dueling the only rule is to surviveOct. 05, 2015 (Colombia)92 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Udhëtimi i Xhon dhe Kolt, pjestarë në ndeshje me armë dhe ndonjëherë të dashuruar, në udhëtime paralelë por shumë të ndryshëm, përmes një kulture dueli të fshehtë…..

TITULLI ORIGJINALBlunt Force Trauma
VLERSIMI IMDb4.6 1,112 votes
VLERSIMI TMDb4.4 28 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...