Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Bone Tomahawk (2015) HD

Bone Tomahawk (2015) HD

May the Lord have mercy and grant you a swift deathOct. 23, 2015 (USA, UK)132 Min.NOT RATED
Your rating: 0
5.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kurt Russell isSheriff Franklin Hunt
Sheriff Franklin Hunt
Matthew Fox isJohn Brooder
John Brooder
Lili Simmons isSamantha O'
Samantha O'
Fred Melamed isClarence
Clarence

Permbledhje

Katër burra shkojnë në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një grup njerëzish të kapur rob nga banorët kanibalë të shpellave.

Titulli origjinalBone Tomahawk
Vlerësimi IMDb7.1 45,674 votes
Vlerësimi TMDb6.6 413 votes