Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Breach (2007) HD

Breach (2007) HD

How one man betrayed the security of a nation.Feb. 12, 2007 110 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Billy Ray
Director

AKTORËT

Chris Cooper isRobert Hanssen
Robert Hanssen
Ryan Phillippe isEric O´Neill
Eric O´Neill
Laura Linney isKate Burroughs
Kate Burroughs
Dennis Haysbert isDan Plesac
Dan Plesac
Caroline Dhavernas isJuliana O´Neill
Juliana O´Neill
Kathleen Quinlan isBonnie Hanssen
Bonnie Hanssen
Gary Cole isRich Garces
Rich Garces
Reagan Pasternak isBeautiful Reporter
Beautiful Reporter

PËRSHKRIMI

Eric O’Neill, një specialist kompjuteri që dëshiron të bëhet një agjent, është caktuar nëpunës për Robert Hanssen, një agjent i lartë me 25 vjet pune në FBI dhe për të shkruar çdo gjë që bën Hanssen. O’Neill tha se është një hetim i zakoneve seksuale të Hanssen, megjithatë Hanssen dyshohet për spiunazh për Bashkimin Sovjetik dhe Rusinë për vite me radhë dhe është përgjegjës për vdekjen e agjentëve që punojnë për Shtetet e Bashkuara…

TITULLI ORIGJINALBreach
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb6.6 265 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...