Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Brotherhood (2010) HD

Brotherhood (2010) HD

Every night was a party. One night went too far.Jan. 01, 2010 79 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Jeta e një djali ndryshon totalisht kur ai fillon të shoqërohet me vajzën e re të shkollës dhe ata ndertojnë një bote imagjinare per t’i shpëtuar realitetit.

Titulli origjinalBrotherhood
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.1 29 votes