Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Budhia Singh: Born to Run (2016) HD

Budhia Singh: Born to Run (2016) HD

Aug. 05, 2016 (India)112 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të gjithë botën.

Titulli origjinalBudhia Singh: Born to Run
Vleresimi IMDb8.0 758 votes
Loading...