Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Burn Out (2017) HD

Burn Out (2017) HD

Pilot the day, go faster at nightJan. 03, 2018 107 Min.
Your rating: 1
7.8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Toni punon në një magazinë, por është i apasionuar pas motorit dhe më në fund, ka një mundësi për t’u bërë profesionist. Por Lejla, ish-gruaja dhe nëna e djalit të tij, është në borxhe me disa mafiozë. Për të ndihmuar atë, Toni do të duhet të rrezikojë jetën dhe pasionin…

TITULLI ORIGJINALBurn Out
VLERSIMI TMDb6.6 37 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...