Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Burning Man (2011) HD

Burning Man (2011) HD

Sep. 10, 2011 111 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një shef kuzhine i një restoranti luksoz, në detin Bondi në Australi, mundohet të rregullojë jetën dhe marrëdhënien me djalin e tij i rrethuar nga femra…

TITULLI ORIGJINALBurning Man
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb6.3 27 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...