Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Camp Rock (2008) HD

Camp Rock (2008) HD

Don't fit in, stand out.Jun. 20, 2008 (USA)94 Min.TV-G
Your rating: 0
9.7 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Demi Lovato isMitchie Torres
Mitchie Torres
Joe Jonas isShane Gray
Shane Gray
Alyson Stoner isCaitlyn Geller
Caitlyn Geller
Daniel Fathers isBrown Cesario
Brown Cesario
Julie Brown isDee La Duke
Dee La Duke

PËRSHKRIMI

Kur Mitchie merr një shans për të ndjekur Camp Rock, jeta e saj merr një kthesë të paparashikueshme dhe ajo mëson një gjë shumë të të rëndësishme..

TITULLI ORIGJINALCamp Rock
VLERSIMI IMDb5.1 23,282 votes
VLERSIMI TMDb6 431 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...