Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Cardboard Gangsters (2017) HD

Cardboard Gangsters (2017) HD

Apr. 22, 2017 92 Min.
Your rating: 6
9 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Mark O'
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një grup i ri i Gangsterëve të bandës së famshme në Darndeil përpiqet të fitojë kontrollin e tregtisë së drogës në Darndale, duke ndjekur mënyrën e jetesës së lavdëruar të parave, fuqisë dhe seksit.

TITULLI ORIGJINALCardboard Gangsters
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb6.8 11 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...